Narzuty na łóżko spełniają funkcję zarówno praktyczną, chroniąc pościel, jak i również stanowią niezwykłą ozdobę sypialni. Mogą być zarówno puszyste, gładkie, jak i również posiadać ciekawą fakturę - pozwalają na wybranie tej, która najlepiej pasuje do naszych upodobań. Nasz sklep internetowy oferuje narzuty 200x220, 220x240 oraz o innych wymiarach, dzięki którym będziesz mógł wygodnie odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Narzuty na łóżko do sypialni

Oferowane przez nas produkty to ciepłe i przyjemne w dotyku kapy. Są one świetnym zabezpieczeniem na pościel i materac, chroniąc je przed zabrudzeniem. Nie musisz już więcej narzekać na kurz, który osiada się łóżku – wykorzystaj owe produkty, by uchronić się przed nim. Dostępnych jest wiele motywów oraz kolorystycznych połączeń, dzięki którym wyposażysz swoją sypialnię w estetycznie zadowalający dodatek, który będzie stanowił świetne dopełnienie foteli, firan lub innych elementów, które widoczne są w Twoim pomieszczeniu mieszkalnym przeznaczonym do odpoczynku.

Kapy nie tylko do sypialni

Narzuty wykorzystywane są nie tylko do zakrywania pościeli i materaca w sypialniach, ale równie dobrze spisują się jako ochrona sofy, wersalki, koc na chłodną porę roku. Można je wykorzystać na wiele sposobów, wzbogacając wygląd swojego mieszkania w miękkie, użytkowe tekstylia. Narzuty mogą być gładkie albo bardzo puszyste, grube lub cienkie, dlatego każdy może użyć swojej ulubionej w dowolny sposób.

Narzuty do sypialni w wielu rozmiarach

Kupując narzutę na łóżko sypialniane, weź pod uwagę zarówno całkowitą szerokość i długość łóżka, jak i to, że kapa powinna lekko opadać na boki, po 10-20 cm z każdej strony. Dużo oczywiście zależy od osobistych preferencji właściciela sypialni oraz od tego, jaką wysokość ma materac. Proponujemy narzuty na podwójne łóżka lub duże łóżka pojedyncze. Są to przede wszystkim narzuty 170 × 210, które dobrze zakryją pościel razem z materacem. Na podwójne łóżka polecamy narzuty 220 × 240. Mamy także narzuty 230 × 260 i jedne z największych dostępnych na rynku, czyli 240 × 260. Naszym klientom możemy zaoferować także okrycia na fotel lub komplet narzut, np. na sofę i fotele lub na łóżko oraz dopasowane do nich poduszki.