Pościel atłasowa jest prawdziwą ozdobą sypialni. Można ją podarować w prezencie bliskiej osobie, której chcemy podarować coś praktycznego, pięknego i luksusowego jednocześnie. Pościel atłasowa to przyjemny sen niezależnie od pory roku oraz wyjątkowy charakter domowego łóżka.

Luksusowa pościel atłasowa

Pościel atłasowa powstaje najczęściej z włókien bawełny albo wiskozy, dlatego jest produktem pochodzenia naturalnego. Naturalne tkaniny doskonale sprawdzają się w sypialni, gwarantują bowiem właściwy przepływ powietrza. Śpiąc pod kołdrą obleczoną w atłasową poszewkę, czujemy się komfortowo, nie pocimy się i nie wybudzamy z powodu zbyt wysokiej temperatury nawet w upalne lato. Kołdra, poduszki i prześcieradło są lekko chłodne w dotyku, przyjemnie otulają ciało. Nawet dla delikatnej skóry jest to opcja wyjątkowo miła, niedrażniąca i zapewniająca spokojny wypoczynek.

Można być też pewnym, że pościel atłasowa przetrwa wielokrotne pranie, suszenie i prasowanie. Jest to produkt wyjątkowo trwały, odporny na przecieranie czy zaciąganie. Nie jest zestawem na kilka nocy, ale na lata. Zakup pościeli atłasowej jest więc znakomitą inwestycją w przepiękne wnętrze.

Pościel atłasowa w rozmiarze 200 × 220

Pościel atłasowa 200 × 220 to jedna z największych dostępnych w sklepie Iwelto Premium. Jest przeznaczona dla osób, które śpią z partnerem albo potrzebują naprawdę sporej kołdry do okrycia się. W zestawie z poszewką atłasową 200 × 220 znajdują się także poszewki na dwie poduszki, ale można też wybrać pościel z prześcieradłem i poszewkami na jaśki lub poduszki dekoracyjne. Kupując pościel atłasową 200 × 220, można zdecydować się na zestaw haftowany, w którym wykorzystano zarówno atłas, jak i satynę bawełnianą. Cała sypialnia zyska przepiękną dekorację, a łóżko stanie się ozdobą wnętrza. Miękkość i wygląd pościeli atłasowej zachęca do wypoczynku, a zestaw jest tak estetyczny, że bez obaw można go podarować bliskiej osobie z okazji imienin, urodzin czy ważnej rocznicy.