Poduszka - ważny wybór!

Poduszki, z pierza czy silikonowe, stanowią niezwykle istotną część wyposażenia sypialni. Odpowiadają na komfort i jakość naszego snu, który jest niezbędny, by rozpocząć każdy dzień z uśmiechem na twarzy i pełnią sił. Dlatego nasz sklep internetowy pozwoli Ci wybrać odpowiednie produkty, w tym poduszki 70x80, 40x40 oraz 50x60, dzięki którym już nigdy nie zaznasz niesatysfakcjonującego snu. Ergonomiczne podłoża pod głowę to przecież gwarancja na to, iż Twój organizm będzie miał okazję na odpowiedni wypoczynek nawet po najbardziej męczącym dniu pracy.

Dzięki dobrze dobranej poduszce unikniesz częstych dolegliwości, które są zmorą dla każdego, kto korzysta z nieodpowiednich rozwiązań. Ból głowy, karku, ramion czy chociażby kręgosłupa to tylko niektóre ze szkód, jakie może poczynić nieodpowiedni zestaw do snu. Dlatego zadbaj o siebie, swoje samopoczucie i jakość każdej nocy i dnia - sprawdź dostępne w naszej ofercie produkty wyposażenia sypialni i już nigdy nie narzekaj na zmęczenie następujące po nocy snu nikłej jakości.

Poduszki

Wybór odpowiedniej poduszki jest niezwykle ważny, jeśli zależy nam na komfortowym śnie, po którym obudzimy się wypoczęci. Szeroki wybór poduszek zapewnia nam współpraca z wieloma producentami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo poduszki silikonowe, z pierza oraz modele ergonomiczne w różnych rozmiarach.

Poduszki silikonowe

Oferujemy poduszki z wypełnieniem silikonowym, które jest wyjątkowo lekkie i trwałe. Kulki z silikonu posiadają właściwości statyczne, dzięki czemu poduszki tego typu zawsze wracają do swojego poprzedniego kształtu. Poduszki silikonowe stanowią solidną podporę dla głowy oraz kręgosłupa zapewniając komfortowy, zdrowy sen. Modele znajdujące się w naszej ofercie obszyte są materiałem o bardzo gęstym splocie, który uniemożliwia wydostawanie się wypełnienia. Właściwości antyalergiczne zastosowanych materiałów sprawiają, że nasze poduszki świetnie sprawdzą się w przypadku alergika oraz astmatyka.

Poduszki z pierza

Pierze jest wypełnieniem naturalnym składającym się z całych piór wymieszanych z puchem, dzięki czemu poduszki utrzymują stałą objętość oraz sprężystość, gwarantując najwyższy komfort snu. Zastosowanie odpowiedniej technologii czyszczenia pierza pozwala na zachowanie długotrwałej sprężystości, miękkości oraz lekkości poduszek. Produkty przez nas oferowane są bezzapachowe. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy mogą korzystać z tego typu poduszek, ponieważ pierze może powodować reakcje alergiczne.

Poduszki ergonomiczne

Poduszki ergonomiczne wyposażone są w dwa garby o różnej wielkości, dzięki czemu wspomagają utrzymanie prawidłowej pozycji podczas snu. Wykonane są z zapewniającej zdecydowane podparcie pianki, której zadaniem jest zachowanie naturalnej, anatomicznej pozycji kręgosłupa podczas snu. Wybór odpowiedniego modelu zapewni Państwu komfortowy sen. Oferujemy poduszki o różnych kształtach oraz rozmiarach, co pozwoli na znalezienie modelu idealnego do Państwa potrzeb.