Pościel z makosatyny polecamy w szczególności klientom, którzy mają wyjątkowo wrażliwą skórę, doceniają gładkie tkaniny i kierują się estetyką przy wyborze produktów do sypialni. Makosatyna jest wysokiej klasy tkaniną z bawełny egipskiej, produktem luksusowym, który doskonale sprawdza się do spania. W Iwelto Premium posiadamy pościel z makosatyny 140 × 200 oraz w innych rozmiarach, na kołdry dla jednej lub dwóch osób.

Miękka i delikatna makosatyna

Makosatyna jest delikatna w dotyku, ale odporna na ścieranie i wielokrotnie pranie tak samo, jak inne pościele bawełniane. To zakup na lata, świetna inwestycja, która sprawi, że ukochana pościel z makosatyny będzie nam służyć przez długi czas. Pościel z makosatyny gwarantuje wysoki komfort użytkowania, jej walorem jest to, że ogranicza gromadzenie się wilgoci podczas snu. Wilgotna pościel sprzyja roztoczom i grzybom, które są groźne w szczególności dla dzieci, osób wrażliwych, z obniżoną odpornością. Makosatyna jako materiał jest często wykorzystywana do szycia ekskluzywnych pościeli dla hoteli i pensjonatów. A w nich przecież czystość, higiena i trwałość mają ogromne znaczenie. Pościel z makosatyny nie wyciąga się i nie odbarwia nawet po wielokrotnym praniu. Pościele z makosatyny dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Można je łatwo dopasować do każdego wnętrza i zmieniać aranżację sypialni w zależności od swojego nastroju.

Pościel z makosatyny w rozmiarze 140 × 200

Pościel z makosatyny 140 × 200 to propozycja dla zwolenników luksusu w bardzo przystępnej cenie. W Iwelto Premium proponujemy zestawy, które obejmują poszewkę na kołdrę oraz jedną poszewkę na poduszkę. Pościel z makosatyny może być dwustronna, dzięki czemu można zawsze przearanżować sypialnię, nadając jej hotelowego charakteru lub dodając nieco kolorytu. Niezależnie od wybranego wzoru czy koloru pościeli, możemy mieć pewność, że zakup makosatyny to świetna inwestycja w produkt, który będzie bardzo trwały i zachowa swój estetyczny wygląd przez cały okres użytkowania.