Masz pytania? Zadzwoń do nas!

tel. 695-165-940 lub 691-695-282

O nas

Firma Iwelto Premium powstała w 2008r. Jesteśmy firmą rodzinną, co daje nam solidne podstawy. Naszą działalność firmujemy swoim nazwiskiem, dlatego dokładamy starań, aby firma była wizytówką, z której możemy być dumni. Przez wszystkie lata działalności firmy zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, jak też dostawców. Dowodem tego jest grono stałych odbiorców oraz opinie stałych, wieloletnich współpracowników. Posiadamy prawo posługiwania się znakiem "Pewny Kontrahent", który świadczy o naszej rzetelności w kontaktach biznesowych.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów z branży tekstyliów domowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: pościele, kołdry, koce, narzuty, obrusy, materace i wiele innych. Naszymi dostawcami są znane i cenione w branży firmy tj. np. AMW, Andropol, Carbotex, Cotton World, Detexpol, Eurofirany, Elway, Inter-Widex, LPP, Textom, Radexim, Ziplar, Zwoltex, Zbyszko i inne. Doświadczenie oraz asortyment jaki posiadamy pozwala nam na owocną współpracę zarówno z odbiorcą indywidualnym jak też np. sklepami, hotelami, pensjonatami i szpitalami.

Ciągle pracujemy nad rozszerzaniem oferty, tak aby była jeszcze bardziej atrakcyjna i spełniała Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.